HLAVNÍ MENU

   »  Úvodní stránka
   » 
Divočáci Třemošná
   »  Kalendář akcí
   » 
Vyjížďky a akce
   » 
Zahraničí

   »  Tipy na výlety

   » 
Odkazy
   » 
Kontakt

   »  Divočáci CZ

   »
Divočáci & Parent Project

 

 
 
 


 


Odkazy 

 
 


 

  Partner Divočáků : WESTMOTO - Horní Bříza
prodej motocyklů, bazar, e-shop, náhradní díly, helmy, oblečení, vše na motocykly
 

 
  Partner Divočáků : PNEU HÁJEK
Pneuservis Hájek vám nabízí v novém pneuservisu v Plzni mimo jiné tyto výhody:
Přezutí na počkání i bez objednávky. Přezouváme na třech pneumatických plošinách pro osobní auta a jednom místě pro dodávky.
Nejmodernější diagnostické zařízení v ČR, pro všechny, kteří chtějí automobil nejen přezout, ale i jezdit bezpečně! Jediní v Plzni! Více informací.
 
  MDA RIDE je společnost lidí, kteří se rozhodli dlouhodobě pomáhat lidem s nervosvalovým postižením, známým jako svalová dystrofie.
Cílem všech aktivit je benefiční jízda motorkářů s lidmi postiženými touto nemocí a především snaha získat maximální množství prostředků pro asociaci, která tyto nemocné sdružuje. MDA je mezinárodní zkratka pro asociaci muskulárních dystrofiků (muscular dystrophy asociation).
 

  Plzeňskýjezdec.cz stránky motorkářů z Plzně a Plzeňského kraje. ( Plzeň – město, Plzeň – jih, Plzeň – sever, Klatovy, Domažlice, Rokycany a Tachov) Chtěli bychom Vám přinášet informace z motocyklového dění v Plzni a Plzeňském kraji a zároveň zmapovat jezdce. "Nejsme klubem ani organizací."


 

  Vítáme Vás na našich moto stránkách ENDURO-ADVENTURE. Stránky zde věnujeme především milovníkům a nadšencům jedné stopy. Jsme parta přátel z Plzeňska, kteří rádi cestují na motocyklech po ČR a už i po zahraničí. Jezdíme na cestovních endurech, různých značek, různých kubatůr, ale hlavně a především se držíme hesla........ "šťastného návratu".
 


 
Motorkari.cz - vše o motorkách na jednom místě už 10 let
články, sport, motokatalog, bazar, motorkáři, firmy, cestování, video, fórum


 
mopedmap.net - stránky na vytvoření tras, tréninkový deník, oblíbené trasy
 

 
 


 

 


 

  TOPlist
Copyright 2015.www.divocacitremosna.cz | Úvodní stránka |
divocaci@divocacitremosna.cz

Design by Bery